klaramiss

Klara na miss :)

Marka Hiab oraz jej maszyny

w dniu 29 marca 2016

W największym stopniu respektowane oraz legendarne od dawna na lokalnym rynku maszyny dźwigowe oferuje serwis Hiab, a także serwis Palfinger lub serwis Fassi.

Pierwsza marka tak samo jak wszystkie pozostałe ma już ugruntowaną pozycję na naszym rodzimym rynku. Cieszy się ufnością oraz uznaniem lokalnego konsumenta od lat, a jej sprzęt ma opinię niezawodnego.

Jej zalążki to lata czterdzieste ubiegłego wieku. Jest to korporacja skandynawska, która na powierzchni dziesięcioleci anektowała inne firmy specjalizujące się w produkcji żurawi. Jej oferta obejmuje przeróżnego rodzaju dźwigi montowane na podwoziach samochodów przeznaczone do prac o zakresie montażowym oraz załadunkowym.

W tym momencie marka posiada własne fabryki w jedenastu krajach, przedstawicielstwa handlowe w trzydziestu czterech krajach, a jej towary są proponowane przez ponad stu hurtowników na całym świecie. Zapewnia obecnie zatrudnienie kilku tysiącom pracowników.

Honorowe miejsce wśród asortymentu producenta zajmują żurawie samochodowe ogólnego przeznaczenia. Firma ma do zaoferowania pełen przekrój żurawi o rozmaitych gabarytach oraz udźwigu przeznaczonych do egzekwowania obszernego zakresu prac.

Firma posiada w swoim asortymencie również urządzenia do wymiany karoserii, żurawie leśne używane do przewozu drzewa, żurawie przekazane do zastosowania w branży przemysłowej, jak również burty załadunkowe i wózki widłowe.

Cechą wyróżniającą skandynawską markę jest idea oferująca budowę żurawi na miarę. W jej ofercie znajdują się żurawie klasy XS o niewielkich gabarytach. Dzięki tak gigantycznej rozbieżności w gabarytach dźwigów, przy ich użyciu stało się dopuszczalne wykonywanie coraz to większej ilości prac. Ramiona zewnętrzne i wewnętrzne żurawi cechują się różnorodną długością i udźwigiem, co stwarza wiele możliwości ich zastosowań.

Innowacją wprowadzoną przez tę firmę jest tak nazwany system OLP inaczej elektroniczny system, który ma chronić sprzęt przed przeciążeniem. Przedsięwzięcie sprzętu pozostanie automatycznie przerwane, kiedy system komunikuje, że bliskie jest jej przeciążenie. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy.

Reklamy

%d blogerów lubi to: