klaramiss

Klara na miss :)

Urządzenia od przedsiębiorstwa Fassi

w dniu 21 marca 2016

Przedsiębiorstwo Fassi jest obecnie jednym z największych warsztatów, jakich specjalizacją jest produkcja żurawi hydraulicznych. Tradycyjne urządzenia, są poszerzane o ogromną liczbę nowoczesnych i śmiałych rozwiązań. Stąd, w ogromnej ofercie firmy wolno znaleźć bardzo przeróżne serie modeli.

Wytwarzane przez producenta Fassi żurawie, są przede wszystkim przeznaczone do montażu na aucie ciężarowym. Są to tak oznaczane HDSy. W większości wypadków są one stosowane do przemieszczania ładunków o różnorakich gabarytach oraz kształcie.

Ponadto, nadzwyczaj dobrze nadają się do transportowania m. in. złomu czy bali drewnianych. Zakup żurawia musi być słuszny dla jego zastosowania. Każdy z nich posiada konkretną moc oraz wysięg. Selekcjonując dobrego żurawia, trzeba nie zapominać o innym istotnym czynniku, którym jest słuszny wybór elementu roboczego, do jakiego są mocowane przedmioty.

Ogólnie rzecz biorąc, dźwigi hydrauliczne są wykorzystywane do rozmaitego typu prac. Wielokrotnie pracują w trudnych warunkach środowiskowych, a obciążenia, jakim podlegają są bardzo ogromne. Zważywszy na ten fakt, producent oferuje trzy przeróżne rozwiązania gwarancyjne. Roczna gwarancja na wszystkie części żurawi, dwuletnia gwarancja odnosi się dla elementów hydraulicznych, tudzież trzyletnia gwarancja obejmuje sprzęty, które są wyekwipowane w hak. Sprzęt wolno oddać na serwis gwarancyjny w wypadku, kiedy tak właściwie uszkodzenia powstały z winy producenta bądź kiedy defekty pozostały ujawnione w trakcie eksploatacji.

Pomimo niezwykle przydatnych warunków, które oferuje producent, nie można zapomnieć o konieczności bieżącego serwisowania hydraulicznych sprzętów dźwigowych. Najpoprawniej jest wykonywać regularne przeglądy wszystkich siłowników hydraulicznych. W ten sposób użytkownik zagwarantuje sobie jak najdłuższe profesjonalne funkcjonowanie sprzętu.

Serwis Fassi jest oferowany przez sporą liczbę lokalnych firm. Zajmują się one zwykle naprawą części hydraulicznych jak oraz mechanicznych.

Sprzęty i maszyny oferowane przez tego producenta należą do jednych z najlepszych w swojej dziedzinie. Należałoby także przyjrzeć się takim firmom jak Palfinger czy Hiab, bo są to równorzędni rywale.

Reklamy

%d blogerów lubi to: